Yapılan bu anlaşma ile American Life ın partner firmaları arasına VM Medical Park da eklenmiştir. Sağlık sektöründe Türkiye de öncü olan firma ile karşılıklı yapılan anlaşma ile firmamız çalışan ve yakınlarına önemli bir avantaj sağlanmıştır.

American Life üye çalışan ve yakınlarına (anne,baba,eş,çocuk) muayene,tetkik ve tedavi işlemlerinde hastane fiyatı üzerinden yüzde 20, ameliyat ve medikal tedavilerde yüzde 10 indirim uygulanacaktır. Böylelikle daha uygun şartlarda eksiksiz bir sağlık hizmeti almış olacağız.

Karşılıklı olarak imza altına alınan anlaşma ile American Life; hastane çalışan ve birinci derece yakınlarına liste fiyatı üzerinden yüzde 40 net indirim uygulayacaktır. Bu imkandan yararlanmak isteyenler VM Medical Park tarafından hazırlanan belgeyi ibraz ederek eğitim hizmetinden eksiksiz ve indirimli olarak yararlanacaktır.VM Medical Park ile yapılan anlaşma, sözleşmenin detayları ve içeriği hastane çalışan ve yakınlarına e-bülten,web-link,posta vb. yoluyla duyurulacaktır. Bir yıllık olarak imzalanan anlaşma yıl bitiminde yenilenecektir.

Kurumların işbirliğinin ilk örneği olarak; 22 şubat 2018 tarihinde VM medical Park konferans salonunda NEDEN YABANCI DİL ÖĞRENEMİYORUZ/ÖĞRETEMİYORUZ? konulu halka açık bir panel düzenlendi. Sosyal sorumluluk projesi olarak düzenlenen etkinliğe katılım yoğun oldu. Alanında uzman profesyonel koç eğitmenlerin sunum yaptığı panelde bilinç altı, zihin yönetimi, bilinç altı kodlama konularında eğitim verildi. American Life eğitmenleri tarafından yabancı dil öğrenme yöntemleri uygulamalı olarak anlatıldı. Bu aktivite ile hastane ve kurumumuz arasındaki işbirliği başarılı bir şekilde başlamış oldu.