Başarılı Yöneticiler Üniversitelilerle Buluştu

//Başarılı Yöneticiler Üniversitelilerle Buluştu

Başarılı Yöneticiler Üniversitelilerle Buluştu

AmericanLIFE, iş dünyasının başarılı yöneticilerini üniversite öğrencileriyle buluşturdu.
AmericanLIFE Language Institute‘nün eğitime destek vermek için sponsor olduğu “Profesyoneller ve Başarılı Yöneticiler Sektörler Kongresi“nin 9’uncusu başladı. Uludağ Üniversitesi Prof. Dr. Mete Cengiz Kongre Salonu’nda yapılan buluşmaya öğrenciler büyük ilgi gösterdi. Öğrenciler, başarılı yönetici ve profesyonellerin tecrübelerini dinleme imkanı buldu.
3 gün sürecek kongrenen ilk gününde üniversiteli gençlerle bir araya gelen Mavi Digital Pazarlama Şefi Cihan Ergür, Yaşar Topluluğu Finans Başkanı Hikmet Altan, Demirören Holding İcra Komitesi Başkanı Koray Yanç, öğrencilere kendi tecrübelerini anlatırken, iş hayatında başarılı olmanın yollarını da paylaştı.
Öğrencilerin sektör temsilcileriyle tanıştığı buluşmada, konuşmacılar, gençlerden gelen ilginç sorular karşısında zaman zaman zor anlar yaşadı.
Uludağ Üniversitesi öğrencilerinin büyük ilgi gösterdiği programa yarın (salı) Teknosa Genel Müdürü Cenk Öcal, Saran Holding Yönetim Kurulu Başkanı Sadetten Saran ve Coca Cola Bölge Müdürü Cenk Varol konuşmacı olarak katılacak.

Siz de fikrinizi belirtin